MMA02040D3160FA300
MFR.Part #
MMA02040D3160FA300
JLCPCB Part #
C4042290
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 400mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS