CA000256R00KE66
MFR.Part #
CA000256R00KE66
JLCPCB Part #
C19550418
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 56Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS