RN50C2941FRSL
MFR.Part #
RN50C2941FRSL
JLCPCB Part #
C1824335
Description
-65℃~+175℃ 2.94kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors