RN50C1070BBSL
MFR.Part #
RN50C1070BBSL
JLCPCB Part #
C1433161
Description
-65℃~+175℃ 107Ω 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors