RN50C2741FRSL
MFR.Part #
RN50C2741FRSL
JLCPCB Part #
C1824319
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors