RN50C2940FBSL
MFR.Part #
RN50C2940FBSL
JLCPCB Part #
C1425613
Description
-65℃~+175℃ 294Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors