CMF5090K900FHEK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5090K900FHEK
JLCPCB Part #
C1417643
Package
Plugin,D1.6xL3.8mm
Description
-55℃~+175℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS