RN60C2940FBSL
MFR.Part #
RN60C2940FBSL
JLCPCB Part #
C3471510
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors