RN50C54R9FRSL
MFR.Part #
RN50C54R9FRSL
JLCPCB Part #
C1794726
Description
-65℃~+175℃ 50mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors