RN50C48R7FRE6
MFR.Part #
RN50C48R7FRE6
JLCPCB Part #
C1780134
Description
-65℃~+175℃ 48.7Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors