RN50C2401BBSL
MFR.Part #
RN50C2401BBSL
JLCPCB Part #
C3544901
Description
-65℃~+175℃ 2.4kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors