MKP1841410166
MFR.Part #
MKP1841410166
JLCPCB Part #
C7301420
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±20% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS