RN65E1100BRSL
MFR.Part #
RN65E1100BRSL
JLCPCB Part #
C1811598
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors