RN50C2371FRE6
MFR.Part #
RN50C2371FRE6
JLCPCB Part #
C1779699
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors