MKP385539125JYP2T0
MFR.Part #
MKP385539125JYP2T0
JLCPCB Part #
C6666806
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9uF 450V、1.25kV ±5% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS