P0805Z8001FNT
MFR.Part #
P0805Z8001FNT
JLCPCB Part #
C4206187
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS