RN50C2100FBSL
MFR.Part #
RN50C2100FBSL
JLCPCB Part #
C1425274
Description
-65℃~+175℃ 210Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors