SQJB60EP-T1_GE3
MFR.Part #
SQJB60EP-T1_GE3
JLCPCB Part #
C727685
Package
PowerPAKSO-8L
Description
-55℃~+175℃ 1.6nF 12mΩ@10V 2 N-Channel 2.5V 30A 30nC@10V 40pF 48W 506pF 60V N-Channel PowerPAKSO-8L MOSFETs ROHS