RN50C1962BBSL
MFR.Part #
RN50C1962BBSL
JLCPCB Part #
C3507218
Description
-65℃~+175℃ 19.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors