RN50C11R3FRE6
MFR.Part #
RN50C11R3FRE6
JLCPCB Part #
C3358825
Description
-65℃~+175℃ 11.3Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors