RN50C1662FB14
MFR.Part #
RN50C1662FB14
JLCPCB Part #
C1400311
Description
-65℃~+175℃ 16.6kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors