CMF50250R00BEBF
MFR.Part #
CMF50250R00BEBF
JLCPCB Part #
C1408799
Description
-55℃~+175℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors