ORNV20011002UF
MFR.Part #
ORNV20011002UF
JLCPCB Part #
C1362540
Description
100mW 2kΩ、10kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays