RN50C1652FB14
MFR.Part #
RN50C1652FB14
JLCPCB Part #
C1413846
Description
-65℃~+175℃ 16.5kΩ 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors