RN50C1622DRSL
MFR.Part #
RN50C1622DRSL
JLCPCB Part #
C3573112
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors