ERC506K6500BHEB500
MFR.Part #
ERC506K6500BHEB500
JLCPCB Part #
C3502629
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS