RN50C1622DR36
MFR.Part #
RN50C1622DR36
JLCPCB Part #
C3524076
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors