Y16252K55000B9W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16252K55000B9W
JLCPCB Part #
C4045290
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 2.55kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS