RN50C1622BBSL
MFR.Part #
RN50C1622BBSL
JLCPCB Part #
C1432151
Description
-65℃~+175℃ 16.2kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors