RN65D6983FB14
MFR.Part #
RN65D6983FB14
JLCPCB Part #
C1415847
Description
-65℃~+175℃ 500mW 698kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors