RN50C15R8FRSL
MFR.Part #
RN50C15R8FRSL
JLCPCB Part #
C1796166
Description
-65℃~+175℃ 15.8Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors