RN50C15R4FB14
MFR.Part #
RN50C15R4FB14
JLCPCB Part #
C1413758
Description
-65℃~+175℃ 15.4Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors