RN50C15R0FB14
MFR.Part #
RN50C15R0FB14
JLCPCB Part #
C1413750
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors