RN60C15R4FB14
MFR.Part #
RN60C15R4FB14
JLCPCB Part #
C1418596
Description
-65℃~+175℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors