RN50C1583FB14
MFR.Part #
RN50C1583FB14
JLCPCB Part #
C1413745
Description
-65℃~+175℃ 158kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors