RN50C1582FBSL
MFR.Part #
RN50C1582FBSL
JLCPCB Part #
C1425685
Description
-65℃~+175℃ 15.8kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors