RN50C1581FBSL
MFR.Part #
RN50C1581FBSL
JLCPCB Part #
C1425725
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors