RN50C14R0FBSL
MFR.Part #
RN50C14R0FBSL
JLCPCB Part #
C1425620
Description
-65℃~+175℃ 14Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors