RN50C1300FRSL
MFR.Part #
RN50C1300FRSL
JLCPCB Part #
C3456540
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors