MMSZ4705-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MMSZ4705-G3-18
JLCPCB Part #
C6595401
Package
SOD-123
Description
18V 500mW 50nA@13.6V SOD-123 Zener Diodes ROHS