BZD27B43P-M3-08
MFR.Part #
BZD27B43P-M3-08
JLCPCB Part #
C145222
Description
1 Independent 1uA@33V 42.14V~43.86V 43V 45Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS