RNC50J1022BRRSL
MFR.Part #
RNC50J1022BRRSL
JLCPCB Part #
C1827779
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors