RN50C1241FRSL
MFR.Part #
RN50C1241FRSL
JLCPCB Part #
C3490599
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors