RN50C1182BBSL
MFR.Part #
RN50C1182BBSL
JLCPCB Part #
C1433123
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 50mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors