RN50C1132FRSL
MFR.Part #
RN50C1132FRSL
JLCPCB Part #
C3498735
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors