RN50C10R2FBSL
MFR.Part #
RN50C10R2FBSL
JLCPCB Part #
C1426011
Description
-65℃~+175℃ 10.2Ω 50mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors