RN60E6812FRSL
MFR.Part #
RN60E6812FRSL
JLCPCB Part #
C1802336
Description
-65℃~+175℃ 250mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors