CMF5021R000FKEK
MFR.Part #
CMF5021R000FKEK
JLCPCB Part #
C1423225
Description
-55℃~+175℃ 21Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS