RN50C1021FRE6
MFR.Part #
RN50C1021FRE6
JLCPCB Part #
C1779939
Description
-65℃~+175℃ 1.02kΩ 50mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors