P0603Y1273BNTA
MFR.Part #
P0603Y1273BNTA
JLCPCB Part #
C4294213
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS